Nasza Kadra

Le Premier to My - Agenci Nieruchomości, którzy każdego dnia pomagają Wam znaleźć wymarzone mieszkania. Dziękujemy za Wasze zaufanie.

Michał Rorbach

Michał Rorbach

Właściciel

 533 213 002
mrorbach@e-lepremier.pl

Paweł Rożek

Paweł Rożek

Kierownik Oddziału

 533 382 005
prozek@e-lepremier.pl

Marta Staszak

Marta Staszak

Doradca kredytowy

 661 241 870
 kredyty@e-lepremier.pl

Natalia Ząbek

Natalia Ząbek

Doradca klienta

730 136 131
nzabek@e-lepremier.pl
Rafał Sapała

Rafał Sapała

Doradca klienta

577 690 003
 rsapala@e-lepremier.pl

Weronika Cebula

Weronika Cebula

Doradca klienta

577 048 002
wcebula@e-lepremier.pl
Irmina Janas

Irmina Janas

Specjalista ds. finalizacji transakcji

502 125 862
Bartłomiej Zemlak

Bartłomiej Zemlak

Doradca klienta

530 451 670
bzemlak@e-lepremier.pl
Anna Zembrzycka

Anna Zembrzycka

Doradca klienta

739 006 704
azembrzycka@e-lepremier.pl
Marika Wójcicka

Marika Wójcicka

Doradca klienta

530 688 625
mwojcicka@e-lepremier.pl
Bartosz Klusak

Bartosz Klusak

Doradca klienta

577 048 004
bklusak@e-lepremier.pl
Sławomir Sołtyk

Sławomir Sołtyk

Doradca klienta

577 047 009
ssoltyk@e-lepremier.pl
Dmytro Yaremchuk

Dmytro Yaremchuk

Doradca klienta

739 008 704
dmytro@e-lepremier.pl