Nasza Kadra

Le Premier to My - Agenci Nieruchomości, którzy każdego dnia pomagają Wam znaleźć wymarzone mieszkania. Dziękujemy za Wasze zaufanie.

Michał Rorbach

Michał Rorbach

Właściciel

 533 213 002
mrorbach@e-lepremier.pl

Paweł Rożek

Paweł Rożek

Kierownik Oddziału

 533 382 005
prozek@e-lepremier.pl

Aleksandra Rorbach

Aleksandra Rorbach

Dyrektor zarządzający

arorbach@e-lepremier.pl
Natalia Ząbek

Natalia Ząbek

Doradca klienta

730 136 131
nzabek@e-lepremier.pl
Rafał Sapała

Rafał Sapała

Doradca klienta

577 690 003
 rsapala@e-lepremier.pl

Marta Staszak

Marta Staszak

Doradca kredytowy

 661 241 870
 kredyty@e-lepremier.pl

Jakub Honisch

Jakub Honisch

Doradca klienta

739 008 704
jhonisch@e-lepremier.pl
Irmina Janas

Irmina Janas

Specjalista ds. finalizacji transakcji

502 125 862
Natalia Budzik

Natalia Budzik

Asystent Zarządu

574 397 093
nbudzik@e-lepremier.pl
Bartosz Klusak

Bartosz Klusak

Doradca klienta

577 048 004
bklusak@e-lepremier.pl
Weronika Cebula

Weronika Cebula

Doradca klienta

577 048 002
wcebula@e-lepremier.pl
Barbara Mężyńska

Barbara Mężyńska

Doradca klienta

530 451 670

bmezynska@e-lepremier.pl

Marika Wójcicka

Marika Wójcicka

Doradca klienta

530 688 625
mwojcicka@e-lepremier.pl
Anna Zembrzycka

Anna Zembrzycka

Doradca klienta

739 006 704
azembrzycka@e-lepremier.pl
Jakub Jarmoluk

Jakub Jarmoluk

Doradca klienta

574 131 604
jjarmoluk@e-lepremier.pl