Nasza Kadra

Le Premier to My - Agenci Nieruchomości, którzy każdego dnia pomagają Wam znaleźć wymarzone mieszkania. Dziękujemy za Wasze zaufanie.

Michał Rorbach

Michał Rorbach

Właściciel

 533 213 002
mrorbach@e-lepremier.pl

Paweł Rożek

Paweł Rożek

Kierownik Oddziału

 533 382 005
prozek@e-lepremier.pl

Jakub Załuski

Jakub Załuski

Doradca klienta

574 131 604
jzaluski@e-lepremier.pl
Natalia Ząbek

Natalia Ząbek

Doradca klienta

730 136 131
nzabek@e-lepremier.pl
Rafał Sapała

Rafał Sapała

Doradca klienta

577 690 003
 rsapala@e-lepremier.pl

Marta Staszak

Marta Staszak

Doradca kredytowy

 661 241 870
 kredyty@e-lepremier.pl

Jana Balicka

Jana Balicka

Doradca klienta

730 133 139
jbalicka@e-lepremier.pl

Krzysztof Giertler

Krzysztof Giertler

Doradca klienta

666 922 744
kgiertler@e-lepremier.pl

Krzysztof Rataj

Krzysztof Rataj

Doradca klienta

574 408 736
krataj@e-lepremier.pl

Jakub Honisch

Jakub Honisch

Doradca klienta

739 008 704
jhonisch@e-lepremier.pl
Irmina Janas

Irmina Janas

Specjalista ds. finalizacji transakcji

502 125 862
Natalia Budzik

Natalia Budzik

Asystent Zarządu

574 397 093
nbudzik@e-lepremier.pl
Karolina Siemińska

Karolina Siemińska

Doradca klienta

577 047 009
ksieminska@e-lepremier.pl
Weronika Cebula

Weronika Cebula

Doradca klienta

577 048 002
wcebula@e-lepremier.pl
Michał Tokarz

Michał Tokarz

Doradca klienta

530 688 625
mtokarz@e-lepremier.pl